PROFIL REDAKCYJNY
„Namiary na Morze i Handel” są specjalistycznym dwutygodnikiem, informującym fachowo o najważniejszych wydarzeniach i problemach w polskiej gospodarce morskiej, ze szczególnym uwzględnieniem spraw transportu, przemysłu, usług i handlu morskiego. Podstawowa tematyka czasopisma obejmuje ekonomiczne, finansowe, organizacyjne i techniczne aspekty żeglugi, portów, spedycji, przemysłu remontu i budowy statków oraz produkcji wyposażenia okrętowego, a także turystyki morskiej. Pismo informuje o nowych trendach i tendencjach w polskim transporcie, spedycji, handlu i przemyśle morskim. Szeroka prezentacja opinii i poglądów, wywiady i rozmowy z menedżerami i animatorami gospodarki regionów nadmorskich, a także osobami współdecydującymi o ich rozwoju, zapewniają „Namiarom na Morze i Handel” ponadbranżowy i ponadregionalny charakter.
KONTAKT
SEKRETARZ REDAKCJI – sekretarz@namiary.pl
DZIAŁ MARKETINGU – marketing@namiary.pl
DZIAŁ PRENUMERATY – prenumerata@namiary.pl
SEKRETARIAT – 58 664 93 92
ANALIZA CZYTELNICZA W 2016 R.
NASZA TRADYCJA
Pismo ukazuje się od ponad 50 lat. Przez cały ten czas zajmowało się sprawami polskiej gospodarki morskiej, a zwłaszcza problemami żeglugi, portów oraz szeroko rozumianych usług morskich. Dzięki dużej fachowości i wieloletniej tradycji, najpierw jako pismo zakładowe Polskich Linii Oceanicznych, ukazujące się pod nazwą „Namiary”, a od 19 lat wydawane przez NAMIARY Sp. z o.o., pod nowym tytułem „Namiary na Morze i Handel”, zyskało wiele tysięcy czytelników. Ma swoich stałych odbiorców w całej polskiej gospodarce i na jej zapleczu.
DYSTRYBUCJA
„Namiary na Morze i Handel” dostępne są głównie w prenumeracie. Docieramy do ponad 7000 czytelników: menedżerów przedsiębiorstw żeglugowych, stoczni i ich kooperantów, towarzystw klasyfikacyjnych i certyfikacyjnych, portów i innych firm obrotu portowo-morskiego z jednej strony, oraz spedytorów i osób zajmujących się transportem u większych eksporterów i importerów towarów z drugiej strony, a także kadry kierowniczej przedsiębiorstw oraz osób zajmujących decyzyjne lub opiniotwórcze stanowiska w administracji morskiej i instytucjach naukowych związanych z gospodarką morską.